ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Κύπρου 76, 121 32 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ

Η Λέσχη είναι ανοιχτή κάθε Τετάρτη 19:00-22:00

 

Κινητό: 6944531231 & 6944731043

ellada.racingclub@gmail.com

  • Black Facebook Icon
Σημείωση: Τα στοιχεία σας θα χρησιμοποιηθούν αποκλειστικά για την επικοινωνία μαζί σας και δεν πρόκειται να αποθηκευτούν για κάποια άλλη χρήση

©2018 ΕΛ.Λ.Α.Δ.Α

Απαγορεύεται η οποιαδήποτε αντιγραφή & αναπαραγωγή εικόνων, κειμένων και εμπορικών σημάτων.

2019

Οι αθλητές του σωματείου μας που διέπρεψαν το

ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΑΒΑΣΕΩΝ

3ος ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε ΕΩΣ 2LT

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΑΒΑΣΕΩΝ 

2ος ΚΛΑΣΗΣ Ε10

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΑΒΑΣΕΩΝ ΝΟΤΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

4ος ΓΕΝΙΚΗΣ

ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ

2ος ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε

1ος ΚΛΑΣΗΣ Ε11

ΛΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ

3ος ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε

2ος ΚΛΑΣΗΣ Ε11

ΚΑΛΑΙΤΖΙΑΝ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΡΑΛΛΥ ΑΣΦΑΛΤΟΥ ΝΟΤΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ-ΟΔΗΓΩΝ

6ος F2

1ος C4

ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΡΑΛΛΥ ΑΣΦΑΛΤΟΥ ΝΟΤΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ-ΟΔΗΓΩΝ

3ος C3

ΠΑΤΟΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΡΑΛΛΥ ΑΣΦΑΛΤΟΥ ΝΟΤΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ-ΟΔΗΓΩΝ

3ος C4

ΚΑΛΟΓΗΡΑΤΟΥ ΜΑΡΓΙΑΝΝΑ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΡΑΛΛΥ ΑΣΦΑΛΤΟΥ ΝΟΤΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ-ΣΥΝΟΔΗΓΩΝ

6η F2

1η C4

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΡΑΛΛΥ ΑΣΦΑΛΤΟΥ ΝΟΤΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ-ΟΔΗΓΩΝ

3η C

ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΑΒΑΣΕΩΝ ΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

1ος ΓΕΝΙΚΗΣ

1ος ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 3

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

4ος ΓΕΝΙΚΗΣ

3ος ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 3

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΑΒΑΣΕΩΝ ΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

2ος ΓΕΝΙΚΗΣ

1ος ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2

ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΑΒΑΣΕΩΝ ΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

3ος ΓΕΝΙΚΗΣ

2ος ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2

ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΛΥ ΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

5η ΓΕΝΙΚΗΣ

2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 3

ΚΥΠΕΛΛΟ ΡΑΛΛΥ ΧΩΜΑΤΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ 2020

2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 3

ΚΑΡΥΔΑΣ ΘΑΝΟΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΡΑΛΛΥ ΧΩΜΑΤΟΣ ΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ 2020

2ος ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 3

ΖΑΧΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

5ος ΓΕΝΙΚΗΣ

2ος ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 4

ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ KARTING 

3ος ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΙΝΙ 60

2ος ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΙΝΙ 60 Β

ΕΠΑΘΛΟ ΙΑΜΕ Χ30

1ος ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΙΝΙ Β

ΠΕΤΡΙΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ KARTING 

3ος ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ JUNIOR

ΕΠΑΘΛΟ ΙΑΜΕ Χ30

1ος ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ JUNIOR

ΛΥΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΠΑΘΛΟ ΙΑΜΕ Χ30

3ος ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ JUNIOR

ΕΠΑΘΛΟ ROTAX MAX CHALLENGE

2ος ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ JUNIOR

ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΠΑΘΛΟ ΙΑΜΕ Χ30

2ος ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ SENIOR

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΕΠΑΘΛΟ ROTAX MAX CHALLENGE

3ος ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΙΝΙ ΜΑΧ

ΧΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΕΠΑΘΛΟ ROTAX MAX CHALLENGE

3ος ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ DD2

ΔΗΜΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΠΑΘΛΟ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ

1ος ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ STOCK

0+

ΕΠΑΘΛΟ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ

2ος ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ STOCK

ΝΤΕΛΜΠΕΝΤΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΕΠΑΘΛΟ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ

2ος ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ SPORT

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΕΠΑΘΛΟ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ

2ος ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ EXTREME

ΜΠΗΤΡΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ

ΕΠΑΘΛΟ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗΣ

3ος ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ EXTREME

Please reload